آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

اظهارات عجیب داور جنجالی درباره علی دایی

علی دایی در نشست خبری پس از دیدار برابر سپاهان گفته بود: وقتی داوری بازی را در دقیقه ۲ ده نفره می‌کند، چیز خاصی نمی‌توان گفت…

محسن قهرمانی که در قضاوت بازی پرسپولیس و سپاهان جنجال ساز شده بود با لحن تندی جواب علی دایی را داده است.

davar janjali 678

محسن قهرمانی در واکنش به اظهارات علی دایی پس از بازی با سپاهان گفت:« اتهام های دایی را به طور جدی پیگیری می کنم. او باید حرف هایش را ثابت کند. دایی در حدی نیست که من جوابش را بدهم و دیگر حرفی برای گفتن ندارم.»

به گزارش تماشاگر به نقل از قدس آنلاین علی دایی در نشست خبری پس از دیدار برابر سپاهان گفته بود: وقتی داوری بازی را در دقیقه ۲ ده نفره می‌کند، چیز خاصی نمی‌توان گفت. از دیشب می‌دانستیم که قهرمانی به آن طرف غش کرده است و آمادگی دارد که ما را ده نفره کند. فدراسیون از ابتدا بگوید که قرار است ما ده نفره بازی کنیم و من بر همین اساس آن تیمم را بچینم. یک اخراج اشتباه همه چیز ما را به باد داد و من مطمئنم هر چه می‌گوییم و بقیه می‌گویند باز هم پاسخ می‌دهند که این اشتباه سهوی بوده است.

وی افزود: همه کارشناسان داوری گفته‌اند که پنالتی نبوده است و باید در ابتدا خطای شجاع خلیل‌زاده را می‌گرفت. دیگر چه باید بگویم. می‌خواهید علی دایی را محروم کنید، بکنید. هر کاری می‌خواهید بکنید اما خدا شاهد است که ما می‌دانستیم قهرمانی به آن طرف غش کرده است و کار خودش را هم کرد. مگر می‌شود یک تیم ۹۰ دقیقه ۱۰ نفره آن هم مقابل سپاهان بازی کند. باز هم به غیرت بازیکنانم درود می‌فرستم. بازیکنان من نیمه دوم عالی جنگیدند و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

منبع : تماشاگر

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۳۱ شهریور, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر ورزشی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?