آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

اظهار تعجب از هزینه‌های میلیاردی در انتخابات شوراها

خاتمی اما در ضمن سخنان روز گذشته خود به هزینه‌های ده میلیارد تومانی در انتخابات شوراها اشاره کرد و گفت« من خبر دارم که برای انتخابات دهها میلیارد تومان در بعضی جاها خرج شده است در حالیکه الان من می دانم دو کاندیدای ما که در نهایت یکی ماند…

طرح موضوع «هزینه های ده ها میلیارد تومانی در انتخابات شوراها» که روز گذشته از سوی سید محمد خاتمی مطرح شده بود با واکنش کاربران خبرآنلاین روبرو شد.

aref 235

به گزارش خبرآنلاین، دیدار روز گذشته جمعی از منتخبین شورای شهر تهران با سیدمحمد خاتمی رییس جمهور سابق کشورمان فرصتی برای بیان دیدگاه‌های رییس دولت اصلاحات درخصوص اهمیت شوراها و وضعیت اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر تهران و شهرستان‌ها بود.

خاتمی اما در ضمن سخنان روز گذشته خود به هزینه‌های ده میلیارد تومانی در انتخابات شوراها اشاره کرد و گفت« من خبر دارم که برای انتخابات دهها میلیارد تومان در بعضی جاها خرج شده است در حالیکه الان من می دانم دو کاندیدای ما که در نهایت یکی ماند، با وضع خوبی روبرو نبودند و امکانات لازم را نداشتند وبدتر از آن مساله شوراها بود که دوستان ما اینجا گفتند و تنگناها را بیان کردند و خوشبختانه مردم با اشتیاق این فهرست شما را می گرفتند ولی این فهرست در دسترس همه تهرانی ها نبود.»

این بخش از سخنان رییس جمهور سابق با واکنش برخی کاربران خبرآنلاین روبرو شد.

ابراهیم از قزوین نوشته است« دوستم توی ستاد یه کاندید کار میکرد میگفت ۶۸۰ میلیون تومن خرج کرده»

کاربر دیگری با اظهار تعجب از هزینه کردهای صورت گرفته می گوید« مگه قراره چقدر حقوق بگیره تو شوراها ؟! اگر ماهی ۵میلیون هم بگیره چند سال طول میکشه تا این هزینه برگرده! البته حقوق و مزایای رسمی منظورم بود…!»

محسن نیز شوراها را بنا و یادگار بدی از سوی رییس دولت اصلاحات دانسته و می گوید« پایه شوراها را خاتمی بنا نهاد و چه کار بدی کرد.»

کاربر دیگر خبرآنلاین بدون ذکر نام خود نیز آورده است«شهرداری این مالیاتها را که هر سال از ما می گیره بجای اینکه خرج آبادانی شهر بکند، حیف و میل می کند»

یک شهروند دیگر اما صحت این خبر را تایید نکرده و گفته است«احتمالا این خبر از جنس همون خبرایی که میگفتن ۱۱ میلیون رای تقلب شده!»

یک کاربر خبرآنلاین اما این هزینه کردها را طبیعی و عادی دانسته است«خوب همه خرج کردن.چه اشکالی داره؟»

علی کاربر خبرآنلاین اما در واکنشی به این خبر محمدرضا عارف را گزینه مناسبی برای شهرداری تهران دانسته است اما آرش در پاسخ به این ایده می گوید« تهران برای نگرش کلان و افق فکری گسترده دکتر عارف کوچک است.»

برخی دیگر از کاربران نیز از انعکاس صحبت‌های رییس جمهور سابق اظهار تعجب کرده و به برخی اظهارات سال‌های اخیر در مورد او اشاره کرده اند که برخی از آنها در ذیل آمده است.

بی نام:« درحالی که همه فکر میکردند کار اصلاحات تمام است، با سیاستی صبورانه و درست دوباره به عرصه بازگشتید و مهمتر از آن دوباره امید را به مردم ایران باز گرداندید.»

بی نام: «چه عجب!!!!!!!!!، یه زمانی تو مجلس شعار مرگ بر فلانی رو سر می دادند ولی الان خبر با عکسش رو میذارن، پیشرفت تا کجا!!!!!! به قول بعضی ها روحانی مچکریم :)»

سهیلا:« بیچاره آقای خاتمی که اصلا امکانات نداره و در گذشته هم نداشته! آدم به یاد رمان بینوایان می افتد!»
یوسف در پاسخ به سهیلا« سهیلا خانم، جهت اطلاع،کلاس آقای خاتمی اینقدر بالا رفته که دیگه رئیس جمهور تعیین میکنه. هنوز از ۲۴ خرداد ۲ هفته بیشتر نگذشته.»

 

منبع : خبر آنلاین

 

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۹ تیر, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر سیاسی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?