آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

اقدام جالب خلعتبری در لیگ مجعول

خلعتبری که اصلا تمایل ندارد در لیگ جعلی امارات به میدان برود، عمدا این موضوع را رسانه ای کرده که اگر در این تیم بماند، در تمام بازی ها زیر پیراهن عجمان، لباسی که نام خلیج همیشه فارس روی آن حک شده را می پوشد و به هر بهانه ای این نام را به نمایش می گذارد تا دنیا بداند خلیج همیشه فارس تا ابد فارس می ماند.

 

khalat bari 578

 

گروه ورزشی ؛ باشگاه عجمان سرانجام از موضع قبلی خود کوتاه آمد و در ازای دریافت یک میلیون دلار حاضر به فسخ قرارداد محمدرضا خلعتبری ستاره ایرانی اش شد. البته این کوتاه آمدن داستان جالبی دارد. اماراتی ها در حالی تصمیم خود را عوض کردند که پیش از این اصرار داشتند خلعتبری را با پیراهن عجمان در لیگ جعلی کشورشان به میدان بفرستند اما تصمیم جالب خلعتبری سبب عقب نشینی انها شده است.

به گزارش افکارنیوز ؛ خلعتبری که اصلا تمایل ندارد در لیگ جعلی امارات به میدان برود، عمدا این موضوع را رسانه ای کرده که اگر در این تیم بماند، در تمام بازی ها زیر پیراهن عجمان، لباسی که نام خلیج همیشه فارس روی آن حک شده را می پوشد و به هر بهانه ای این نام را به نمایش می گذارد تا دنیا بداند خلیج همیشه فارس تا ابد فارس می ماند.

گویا ترس آنها از این که خلعتبری زیر پیراهن خود نام خلیج فارس را حک کند و پس از گلزنی در لیگ جعلی، نام خلیج همیشه فارس را پیش چشم اعراب و مقابل دوربین های تلویزیونی به نمایش بگذارد، باعث پشیمانی اماراتی ها شده است.

 

منبع : افکار نیوز

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۱۴ مرداد, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر ورزشی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?