آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

انتقادات تند مداح مشهور علیه احمدی نژاد

منصور ارضی چند ساعت مانده به پایان دوره ۸ ساله احمدی نژاد، آخرین انتقادات خود را نسبت به عملکرد وی مطرح کرد.

این مداح در برنامه مناجات سحر بیست و پنجم ماه مبارک رمضان در مسجد ارک، با اشاره گزارشی که احمدی نژاد از عملکرد هشت ساله اش ارایه کرده است، گفت: چرا نمی گویی که برای دین مردم چه کرده ای؟….

ahmadi nejad 4566

تیک (Tik.ir) نوشت:، این مداح در برنامه مناجات سحر بیست و پنجم ماه مبارک رمضان در مسجد ارک، با اشاره گزارشی که احمدی نژاد از عملکرد هشت ساله اش ارایه کرده است، گفت: چرا نمی گویی که برای دین مردم چه کرده ای؟ چرا گزارش نمی دهی که در این ۸ سال، برای استقرار حجاب اسلامی چه فعالیتی انجام داده ای؟

منصور ارضی همچنین ادامه داد: چند بار تاکنون به مسئول پلیس کشور راجع به امر به معروف و نهی از منکر و برخورد با اراذل و اوباش تذکر داده اند. نه گذاشتند پلیس کارش را بکند، نه خودشان اقدامی کردند.

وی اضافه کرد: اگر همه کار بکنی اما به دین مردم و ارزش ها بی توجه باشی، ارزشی ندارد و برکت کارها هم از بین می رود.

این مداح با بیان اینکه باید در صحبت‌هایمان انصاف داشته باشیم، افزود: حال، باید صبر کنیم و ببینیم نفر جدیدی که دولت را تحویل می گیرد چه خواهد کرد. نباید قبل از فعالیت وی، موضع بگیریم. ابتدا باید عملکردش را مشاهده کنیم، بعد منصفانه نظر بدهیم.

وی در ادامه گفت: برخی اسامی را که شنیده ام، جای تامل دارد. امیدوارم اعتدالی که نامش را برده اند، منجر به محدودیت بیشتر برای نیروهای ارزشی و محجبه ها نشود.

 

منبع : برترین ها

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۱۳ مرداد, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر سیاسی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?