آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

با شلیک پنجمین موشک آمریکایی اسد کشته می‌شود

اسد سلاح‌های قدیمی و نسل دهم در اختیار دارد و این سلاح‌ها در رویارویی با سلاح‌های پیشرفته ‌آمریکا نتیجه‌بخش نیست…

عبدالحلیم خدام، معاون سابق رئیس‌جمهوری سوریه مدعی شد، به محض فرود پنجمین موشک آمریکایی‌ها در خاک سوریه بشار اسد کشته خواهد شد.

به گزارش  پایگاه خبری پانوراما، عبدالحلیم خدام، معاون سابق رئیس‌جمهوری سوریه در مصاحبه با روزنامه کویتی السیاسه گفت: بعید می‌دانم که اسد قدرت رویارویی با آمریکا را در هرگونه جنگ احتمالی علیه سوریه داشته باشد.

وی گفت: اسد سلاح‌های قدیمی و نسل دهم در اختیار دارد و این سلاح‌ها در رویارویی با سلاح‌های پیشرفته ‌آمریکا نتیجه‌بخش نیست.

خدام در ادامه مدعی شد: به محض آنکه پنجمین موشک آمریکایی در خاک سوریه فرود آید بشار اسد کشته خواهد شد.

وی همچنین اعلام کرد که گمان نمی‌کند جنگ علیه سوریه جنگی گسترده باشد و به عقیده وی پاسخ نظام سوریه آنچنان که رسانه‌های وابسته به نظام سوریه و حامیان اسد در کشورهای عربی اعلام می‌کنند، چشمگیر باشد.

معاون سابق رئیس‌جمهوری سوریه در ادامه سخنان بشار اسد را به اظهارات صدام که اعلام کرده بود “در صورت هرگونه حمله به عراق جهان را به آتش خواهم کشید” مشابه دانسته و گفت: در نهایت این صدام بود که سوخت و دنیا سر جای خود باقی ماند.

خدام در پایان به کشورهای حامی بشار اسد هشدار داده و تاکید کرد: حمایت از “نظام جنایتکار” هیچ فایده‌ای برای آینده سوریه ندارد.

خدام در زمان ریاست جمهوری حافظ اسد، پدر بشار اسد معاون اول وی و دومین فرد در سوریه بود. وی پس از مرگ حافظ اسد در سال ۲۰۰۰ معاون بشار اسد شد تا اینکه به دلیل اختلاف با بشار اسد در سال ۲۰۰۵ از دولت سوریه جدا شد و اظهارات تندی را علیه مقامات دمشق ایراد کرد.

منبع : خبر آنلاین

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۱۷ شهریور, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر سیاسی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?