آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

تنها رازی که نباید به همسرتان بگویید

دانشمندان با مطالعه روی زندگی ۱۷۰۰ زوج جوان دریافتند زوج هایی که در تمام مسائل همدیگر را آگاه می کنند گاهی دو طرف مشاوره های غلط و نا به جایی به یک دیگر می دهند که اوضاع زندگی را به هم ریخته و به باطل می کشاند…

بررسی های جدید دانشمندان نشان می دهد در زندگی هر کس روابط خانوادگی و شخصی پیچیده و خاصی وجود دارد که دانستن آنها برای شریک زندگیتان ضرورتی ندارد.
عده ای از زوج ها بر این باورند همه چیز را باید با همسرشان در میان بگذارند و از هر اتفاقی رخ داد آنها را باخبر کنند اما پژوهش های جدید نشان می دهد جر و بحث ها و مشاجره های خانوادگی که در خانواده های دو طرف اتفاق می افتد دانستن آنها برای همسرتان ضروری نیست زیرا باعث تغییر ارتباط عاطفی و روانی شخص با خانواده طرف همسرش می شود.

گفتنی است دانشمندان با مطالعه روی زندگی ۱۷۰۰ زوج جوان دریافتند زوج هایی که در تمام مسائل همدیگر را آگاه می کنند گاهی دو طرف مشاوره های غلط و نا به جایی به یک دیگر می دهند که اوضاع زندگی را به هم ریخته و به باطل می کشاند.

از این رو همسرتان را در جریان مسائل جزئی و مشاجره های خانوادگی که در خانواده تان اتفاق می افتد تا جایی که لازم نیست در جریان نگذارید و برای این امر به یک مشاور و روان شناس مراجعه کنید.

منبع : شفاف نیوز

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۱ مهر, ۱۳۹۲ | دسته: روانشناسی, مشاوره خانواده ها

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?