آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

خروج زنان از «پادگان اشرف»+ (تصاویر)

چندی پیش یک عضو جدا شده از فرقه رجوی در بخشی از افشاگری هایش تصریح کرد که ۹۵ درصد از زنان پادگان اشرف طی ۲۵ سال گذشته در اماکن عمومی و تفریحی عراق به تنهایی قدم نزده اند…

پادگان اشرف که سال ها محل طراحی نقشه های پلید منافقین علیه مردم و کشور جمهوری اسلامی ایران بود، بامداد پنجشنبه ۲۱شهریور به صورت کامل تخلیه شد.
بامداد پنجشنبه ۲۱ شهریور پادگان اشرف شاهد خروج آخرین گروه از اعضای گروهک ضاله ی منافقین بود و با تخلیه کامل این پادگان و زمین های اطراف تحت نظارت پلیس عراق، آخرین اعضای به جا مانده از این گروهک نیز به کمپ لیبرتی منتقل شدند تا پادگان اشرف برای همیشه تعطیل و به مردم عراق بازگردد.

چندی پیش یک عضو جدا شده از فرقه رجوی در بخشی از افشاگری هایش تصریح کرد که ۹۵ درصد از زنان پادگان اشرف طی ۲۵ سال گذشته در اماکن عمومی و تفریحی عراق به تنهایی قدم نزده اند.

یکی از افراد جدا شده از گروهک منافقین با بیان این مطلب افزود: ۷۰ درصد از زنان منافقین مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده اند و در مجموع ۱۰ درصد از زنان سازمان که متاهل بوده اند دارای فرزند هستند.

وی اظهار داشت: از سال ۱۳۶۴ به بعد بچه دار شدن در تشکیلات منافقین ممنوع شده اما حاملگی های ناخواسته نیز وجود داشت و در ۲۵ سال گذشته از این مجموعه کمتر از یک درصد در عراق یا اروپا بچه دار شده اند و مابقی مربوط به قبل از سال ۱۳۶۴ شمسی است.

زمین این پادگان متعلق به کشاورزان عراقی بود که از سوی دیکتاتور پیشین عراق صدام غصب شده و به اعضای این گروهک اهدا شده بود.

padegan ashraf 344 padegan ashraf 345 padegan ashraf 346 padegan ashraf 347

منبع : اقتصاد ایران آنلاین

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۲۵ شهریور, ۱۳۹۲ | دسته: اخبار گوناگون, خبر

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?