آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

درگیری پس از تصادف دلیل جراحات کریمیان

مدیرعامل تراکتورسازی درمورد آخرین وضعیت مهدی کریمیان می‌گوید: خدا را شکر که از بعد از ظهر با بالا رفتن سطح هوشیاری این بازیکن نگرانی‌ها تا حدودی کاهش یافت، من از اولین ساعات روز با حضور در بیمارستان پیگیر مسائل مختلف بودم وتلاش بی‌وقفه‌ای را پزشکان معالج از خود نشان دادند…

تبریز و هواداران تراکتور دیروز روز پرالتهابی را سپری کردند. مهدی کریمیان در «آی سی یو»؛ مهدی کریمیان در «کما» که تبدیل به واقعیت شد؛ و بد‌ترین شایعه «مهدی کریمیان جان خود را از دست داد» که سریعا این شایعه تکذیب شد ولی تعداد زیادی از مردم را راهی بیمارستان کرد. در ادامه شایعات مختلف در خصوص چگونگی این اتفاق و نگرانی از وضعیت این بازیکن موجب شد که همه شهر تحت تاثیر این اتفاق قرار بگیرند، برای آگاهی از آخرین خبر‌ها دقایقی پیش تماس کوتاهی داشتیم با زینی‌زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی که از نظرتان می‌گذرد.

 

mehdi karimian 56677

 

مدیرعامل تراکتورسازی درمورد آخرین وضعیت مهدی کریمیان می‌گوید: خدا را شکر که از بعد از ظهر با بالا رفتن سطح هوشیاری این بازیکن نگرانی‌ها تا حدودی کاهش یافت، من از اولین ساعات روز با حضور در بیمارستان پیگیر مسائل مختلف بودم وتلاش بی‌وقفه‌ای را پزشکان معالج از خود نشان دادند.

زینی‌زاده در خصوص چگونگی ماجرا می‌گوید: واقعیت این است که ما هم منتظر اظهار نظر مقامات قضایی وانتظامی استان هستیم، البته وکیل باشگاه در جریان همه بررسی‌ها و پیگیری‌های مقامات ذیربط قرار دارد و هم‌اینک مسئولان ذیربط در حال جمع‌آوری اطلاعات و بررسی موضوع هستند و از کانال‌های مختلف این قضیه را پیگیری می‌کنند. به محض روشن شدن موضوع از طرف مقامات قضایی باشگاه تراکتورسازی طی بیانیه‌ای برای عموم اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

زینی‌زاده در خصوص بازی سه‌شنبه‌شب این تیم مقابل ذوب‌آهن اصفهان و احتمال تعویق این دیدار نیز این‌گونه توضیح داد: به مسئولین فدراسیون فوتبال در این خصوص اطلاع داده شده و منتظر تصمیم مقامات فدراسیون هستیم. هر تصمیمی گرفته شود ما به آن تمکین می‌کنیم.

مدیرعامل تراکتور غیبت کریمیان در ترکیب این تیم را یک ضایعه دانست و با اظهار تاسف اعلام کرد: امیدوارم بازیکنان جایگزین غیبت او را جبران کنند.

طبق خبر‌های رسیده گویا مسئولین باشگاه از اتومبیل سوناتای خسارت‌دیده کریمیان بازدید کرده‌اند. در خصوص شایعات مختلف در مورد چگونگی تصادف و اتفاقات بعدی بعضی شنیده‌ها حاکی است که در پی خسارات وارده به اتومبیل طرفین، درگیری شدیدی به وجود آمده که این موضوع موجب جراحات مهدی کریمیان شده است…

منبع : برترین ها

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۱۴ مرداد, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر ورزشی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?