آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

غیبت مجتبی جباری در تمرین سپاهان

مجتبی جباری، هافبک تیم سپاهان که طی روزهای گذشته شایعاتی در مورد جدایی این بازیکن از سپاهان شنیده می‌شد، در تمرین عصر روز چهارشنبه سپاهان غایب بود…

mojtaba jabari 556

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی جباری که طی روزهای گذشته شایعه اخراج او از سوی مسئولان سپاهان شنیده می‌شد، در تمرین عصر روز چهارشنبه تیم سپاهان در ورزشگاه فردوس اصفهان غیبت داشت.

این بازیکن صبح چهارشنبه در تمرین تیم سپاهان حضور داشت اما در تمرین عصر این تیم که در ورزشگاه فردوس اصفهان برگزار شد، غایب بود.

پیش از این گفته می‌شد مجتبی جباری به دلیل مصاحبه‌های اخیر یا عملکردش از سوی کادر فنی تیم سپاهان مورد انتقاد قرار گرفته است و غیبت او در تمرین چهارشنبه سپاهان باعث افزایش این شایعه در اصفهان شد.

البته گفته می شود جباری با غیبت در تمرین سپاهان در جلسه ای با مسئولان باشگاه اصفهانی شرکت کرده و مشکلات بین او و این باشگاه نیز برطرف شده است.

با وجود اینکه فرامرزی، سرپرست تیم سپاهان روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر شایعه جدایی جباری از سپاهان را تکذیب کرد، این شایعه از ظهر روز گذشته در اصفهان بیش از گذشته مطرح می‌شود.

هنوز مشخص نیست که تکلیف جباری در تیم سپاهان چه می‌شود اما در صورتی که این بازیکن در تمرین روز پنجشنبه سپاهان نیز شرکت نکند، این شایعات بیشتر شدت خواهد گرفت.

سپاهان روز جمعه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف تیم صبای قم می‌رود.

 منبع : خبرگزاری مهر

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۳۱ مرداد, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر ورزشی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?