آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

قلعه نویی برای انتقال مهاجم استقلال به پرسپولیس پا پیش گذاشت

نیکبخت از سرمایه های فوتبال ایران است. هر بازیکنی بالاخره اشتباهاتی می کند و باید به او کمک کرد.

من اطمینان دارم نیکبخت امسال در مسایل فنی کمک زیادی به ما خواهد کرد.

ghaleenoee_231

، امیر قلعه نویی در تمرین استقلال بازهم از سوی خبرنگاران محاصره شد تا به سئوالات آنها درباره نیکبخت و قاضی و نکونام و جباری پاسخ دهد .

قلعه نویی گفت : نیکبخت از سرمایه های فوتبال ایران است. هر بازیکنی بالاخره اشتباهاتی می کند و باید به او کمک کرد.

سرمربی استقلال در مورد ناراحتی برخی از هواداران از حضور علیرضا نیکبخت در این تیم در روز گذشته گفت:‌ دیروز هم وضعیت مثل امروز خوب بود و مردم تشویقش کردند خود نیکبخت با مردم صحبت کرد. این تیم مال مردم است و نظر مردم خیلی مهم است از آنها تشکر می‌کنم که نیکبخت را پذیرفتند. باید کارهای فرهنگی هم انجام بدهیم نیکبخت به خانه‌اش برگشته و می‌خواهد فوتبالش را اینجا تمام کند. هر انسانی اشتباه می‌کند باید به او کمک کنیم. وی در مورد اینکه با جذب نیکبخت ریسک کرده است، گفت: این ریسک نیست معامله است و حتماً جواب می‌گیریم برخی قدیمی‌ها می‌گفتند بعضی از بچه‌ها روزی دارند این هم روزی بچه نیکبخت و توراهی‌اش است که انشالله قدمش خیر باشد.

قلعه نویی درباره بازگشت محمد قاضی به پرسپولیس گفت: من رویانیان را دوست دارم و اگر پرسپولیس واقعا به قاضی نیاز داشته باشد و خودش هم دوست داشته باشد برود من او را به پرسپولیس می دهم. من با اعتقاد فنی قاضی را گرفتم اما اگر پرسپولیس بخواهد او را پس می دهم.

سرمربی استقلال در مورد وضعیت خسرو حیدری و سایر بازیکنان ملی‌پوش استقلال گفت: از خسرو حیدری خبر ندارم با پژمان منتظری صحبت کردم مشکلی برای حضور در استقلال ندارد، نکونام هم در اردوی اوکراین با ما است. مسئله جباری هم نیاز به زمان دارد و این مسئله درون خانواده حل می‌شود. وی در مورد اینکه جباری هم به اوکراین سفر می‌کند یا نه، گفت: بعید می‌دانم.

 

منبع : تماشاگر

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۱۳ تیر, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر ورزشی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?