آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

ستاره بارسلونا به پرسپولیس پیوست

شیطنت یکی از عاشقان و شیفتگان پرسپولیسی-بارسائی باعث شد تا لحظه‌ای در دنیای نشدنی‌ها پرواز کنیم !  نکته‌ی جالب آن است که ملیت مسی ایرانی درج است، یعنی دقیقا ملیت شماره‌ی ۱۰ پرسپولیس یعنی غلام‌رضا رضائی….

setareh barsolona2225

برای بررسی لیست بازیکنان پرسپولیس و پیدا کردن نام و نشانی از بازیکن جدید این تیم، یعنی مارکوو سپانوویچ سری مجبور به سرکشی به صفحه‌ی ویکیپدیا باشگاه پرسپولیس شدم و از آن‌جائی که بروزرسانی بخش انگلیسی همواره دقیق‌تر بوده است ترجیح دادم برای کسب اطلاعات مورد نیاز نسخه‌ی لاتین را بررسی کنم. زمانی که به لیست بازیکن فعلی پرسپولیس رسیدم، چشمم به نام لیونل مسی خورد، از تعجب یکه خوردم، این‌که هضم شوخی این ماجرا نیز سخت است، چه برسد به واقعیت آن ! حقیقت آن است که حضور اسطوره‌ای همچون مسی برای کاتالونیا در پرسپولیس همان‌قدر سخت است که حضور او در رئال مادرید !

به هرترتیب شیطنت یکی از عاشقان و شیفتگان پرسپولیسی-بارسائی باعث شد تا لحظه‌ای در دنیای نشدنی‌ها پرواز کنیم !  نکته‌ی جالب آن است که ملیت مسی ایرانی درج است، یعنی دقیقا ملیت شماره‌ی ۱۰ پرسپولیس یعنی غلام‌رضا رضائی. در اینجا بود که یک لحظه به خود نهیب زدم میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان ! آن‌هم در شرایطی که خبر حل شدن مشکل رضائی با وعده‌ی رویانیان را تازه شنیده‌ایم !

به گزارش گل، صفحه‌ی وکیپدیا باشگاه پرسپولیس را در تاریخ ۱۴/۴/۱۳۹۲ و در ساعت ۶:۵۹ دقیقه مشاهده شد.

 

منبع : تماشاگر

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۱۵ تیر, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر ورزشی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?