آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

پشت‌پرده این عکس حاشیه‌ساز چیست؟

یک مراسم رسمی و خبرنگاران خانمی که روی زمین نشسته اند و دارند خبر مراسم را تنظیم می کنند. روایت عکس حاشیه ساز مهر در این روزها همین یک خط است. عکسی که درنگاه اول شایدموضوع جنجالی را به ذهن متبادر می کند…

انتشار ناقص و بدون توضیح عکسی در شبکه های اجتماعی وابسته به جریان های ضد شیعی و ضدایرانی، باعث جریان سازی علیه ایران شده. و عنوان شده که وضعیت زنها در ایران مثل برده هاست که زنها روی زمین باید بشینند و مردها روی صندلی.

tasvir hashiye saz 346

یک مراسم رسمی و خبرنگاران خانمی که روی زمین نشسته اند و دارند خبر مراسم را تنظیم می کنند. روایت عکس حاشیه ساز مهر در این روزها همین یک خط است. عکسی که درنگاه اول شایدموضوع جنجالی را به ذهن متبادر می کند. اما با نگاهی به مجموعه عکس های این مراسم می توان دریافت که آن نگاه جنجالی به این عکس، ناشی از بی دقتی و اطلاعات ناقص بوده است.

اما ماجرای عکس جنجالی چیست؟

مراسم تودیع و معارفه وزیران قدیم و جدید وزارت امورخارجه، روز شنبه در محل وزارت امورخارجه برگزار شد. ازدحام جمعیت و مهمانان حاضر در این مراسم سبب شد تا تعداد زیادی ازمدعوین و خبرنگاران مرد، ایستاده به تماشای مراسم و سخنرانی هایش بپردازند و عده ای دیگر شامل جمعی از بانوان خبرنگار که برای پوشش خبری مراسم آمده بودند، به دلیل کمبود جا، روی زمین بنشینند و خبر این مراسم را به همان صورت تنظیم کنند.

اما انتشار این عکس بدون توضیحات لازم، سبب شد تا در شبکه های اجتماعی واکنش های تندی به این عکس صورت گیرد. به طوری که سایت ها و صفحات شبکه های اجتماعی متعلق به جریان های ضد شیعی، ضد ایران و پان ترکی با انعکاس ناقص این عکس ها، سعی بر القای این ادعا داشتند که وضعیت زنها در ایران مثل برده هاست که زنها روی زمین باید بشینند و مردها روی صندلی.
درحالی که بقیه عکسهای منتشرشده از این مراسم، کمبود جا برای خبرنگاران وعلت نشستن خانم های خبرنگاردر مراسم تودیع و معارفه وزیران پیشین و جدید وزارت امورخارجه را به خوبی روشن می کند.

tasvir hashiye saz 347 tasvir hashiye saz 348

 

منبع : الف

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۲۹ مرداد, ۱۳۹۲ | دسته: اخبار گوناگون, خبر

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?