آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

آنجلینا جولی و بچه هایش در تفریح +(عکس)

آکادمی اسکار از جولی بخاطر کارهای انسان دوستانه اش و تلاش برای عدالت اجتماعی به خصوص “اقدام به جلوگیری از خشونت جنسی” تحسین و تمجید کرده است…

در حالیکه برد پیت برای فیلم جدیدش یعنی “۱۲ Years A Slave” در تورنتو به سر می برد، جولی ۵ تا از فرزندانش را برای گردش علمی به آکواریوم سیدنی در استرالیا برده است و بزرگترین پسرش، مدوکس ۱۲ ساله، را در خانه گذاشته است.

joolia2434  joolia2436 joolia2437

خوشبختانه فرزندان دیگر او، پکس، زاهارا، شیلو و دوقلوهایش ناکس و ویوین، گوش به فرمان مادرشان هستند. همانطور که در تصاویر دیده می شود زاهارا و پکس با فرمان های آرام مادرشان دست خواهر و برادرهای خود را می گیرند و رفتار آرام و گوش به فرمانی دارند.

ویوین و زاهارا هر کدام یک عروسک نموی نارنجی در دست دارند.

در حال حاضر آنجلینا برای فیلمبرداری فیلم جدیدش در استرالیا به سر می برد.

به گزارش برترین ها فیلم Unbroken دومین فیلمی است که جولی آن را کارگردانی می کند. فیلم اول او به نام In The Land of Blood and Honey در سال ۲۰۱۱ نامزد جایزه گلدن گلوب شد.

البته آنجلینا دلیل دیگری هم برای خوشحال دارد و آن اینکه قرار است بخاطر کارهای انسان دوستانه اش، جایزه انسان دوستی ژان هرشول را در پنجمین مراسم سالانه جوایز فرمانداران در ۱۶ نوامبر دریافت کند.

این دومین اسکار برای جولی خواهد بود. آکادمی اسکار از جولی بخاطر کارهای انسان دوستانه اش و تلاش برای عدالت اجتماعی به خصوص “اقدام به جلوگیری از خشونت جنسی” تحسین و تمجید کرده است.

منبع : دانا

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۲۰ شهریور, ۱۳۹۲ | دسته: اخبار گوناگون, خبر

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?