آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

اعدام وحشیانه ۷ سرباز سوری + (عکس)

«عبدالصمد عیسی» فرمانده یکی از گردان‌های شورشیان سوری در این فیلم ویدئویی با حضور در بالای سر سربازان اسد که دست‌هایشان بسته شده و صورت‌هایشان بر روی خاک قرار گرفته ایستاد و گفت که “ما انتقام می‌گیریم”…

تروریست‌های شورشی سوری با انتشار تصاویر ویدئویی جدیدی از اعدام وحشیانه هفت تن از سربازان بشار اسد در حومه ادلب خبر دادند.

 

edam haft sarbaz soori 6778

به گزارش جهان به نقل از ابنا ، ناآرامی های سوریه در حالی وارد سومین سال متوالی خود می شود، که چهره خشن گروه های درگیر در این میدان هر روز آشکارتر می شود. دستان گروه های درگیر در سوریه به خون آلوده است اما کمتر کسی انگشت اتهام را به سمت شورشیان تحت حمایت خارجیان در این کشور، می گیرد.

تصاویری که به تازگی از خشونت این شورشیان منتشر شده است، چشم انداز بهتری از ماهیت شورشها در سوریه را ترسیم می کند.

تروریست‌های شورشی سوری با انتشار تصاویر ویدئویی جدیدی از اعدام وحشیانه هفت تن از سربازان بشار اسد در حومه ادلب خبر دادند.

«عبدالصمد عیسی» فرمانده یکی از گردان‌های شورشیان سوری در این فیلم ویدئویی با حضور در بالای سر سربازان اسد که دست‌هایشان بسته شده و صورت‌هایشان بر روی خاک قرار گرفته ایستاد و گفت که “ما انتقام می‌گیریم”.

این شورشی پس از آن که به سمت سر این اسیران شلیک کرد اجساد آن‌ها را در چاله‌ای انداخت. آثار شکنجه بروی بدن این هفت سرباز کاملا آشکار است.

این فرمانده شورشیان سوری در این نوار ویدئویی می‌گوید: ۵۰ سال آنها دست‌هایشان به فساد آلوده بود ما قسم خورده‌ایم و این قسم ماست که انتقام می‌گیریم.

این تصاویر تنها تصاویری نیست که خشونت در سوریه را به نمایش می گذارد.

تصاویر دیگری وجود دارد از شبه نظامیانی که خود را وابسته به القاعده معرفی می کنند و اقداماتی خشونت آمیز را به نمایش می گذارند.

تصویر بیرون کشیدن جگر یک سرباز سوری و گاز زدن آن نیز از جمله تصاویری است که چهار ماه پیش بسیاری را حیرت زده و متاثر کرد.

سئوال این است که چرا دولت آمریکا چشمان خود را به روی این واقعیات بسته است؟

مارک دانکوف مفسر سیاسی می گوید: همه سیاستها در آمریکا بر اساس پیشبرد دستور کار اسرائیل استوار است و برخوردها با جنایات انسانی نیز از این منظر صورت می گیرد.

از جمله برنامه هایی که دولت آمریکا در نظر دارد، ارائه آموزش و تسلیحات بهتر به گروه های شورشی در سوریه است.

دولت آمریکا می گوید خواهان مهار دولت اسد از استفاده مجدد از سلاح شیمیایی و تغییر دادن توازن قوا بر علیه او است اما اگر آنها نگاهی به ماهیت گروه های درگیر در این کشور بیندازند، در تصمیمات خود تردید می کنند.

منبع : جهان نیوز

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۱۶ شهریور, ۱۳۹۲ | دسته: اخبار حوادث, خبر

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?