آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

واکنش امریکا به اظهارات دیروز روحانی

«جن پساکی» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا که در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، گفت تحلیف رئیس‌‌جمهور جدید، «فرصتی است برای ایران تا برای رفع نگرانی عمیق جامعه بین‌الملل در مورد برنامه هسته‌ای سریع‌تر گام بردارد»…
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تحلیف رئیس‌جمهور جدید در ایران را فرصتی برای تسریع در رفع دغدغه‌های جهانی توصیف کرده و می‌گوید واشنگتن در انتظار گام‌های معتبر ایران است.

roohani3555

به گزارش خبرگزاری رویترز، وزارت خارجه آمریکا روز سه‌شنبه تحلیف «حسن روحانی» رئیس‌جمهور جدید ایران را فرصتی برای تسریع روند حرکت برای رفع نگرانی‌ها در مورد برنامه هسته‌ای توصیف کرد و گفت منتظر اقدامات ایران در این زمینه است.

«جن پساکی» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا که در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، گفت تحلیف رئیس‌‌جمهور جدید، «فرصتی است برای ایران تا برای رفع نگرانی عمیق جامعه بین‌الملل در مورد برنامه هسته‌ای سریع‌تر گام بردارد».

وی افزود: گام‌هایی وجود دارد که ایران باید در جهت عمل به تعهدات بین‌المللی و یافتن راهکاری مسالمت‌آمیز برای این موضوع بردارد. توپ در زمین آن‌هاست.

پساکی در پاسخ به سوالی در مورد واکنش آمریکا به اظهارات امروز «حسن روحانی» مبنی بر آمادگی ایران برای ورود به مذاکراتی «جدی و واقعی»، گفت «ما می‌خواهیم ایران گام‌هایی معتبر» برای رفع نگرانی‌ها در مورد ماهیت برنامه هسته‌ای بردارد.

 

منبع : تابناک

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۱۶ مرداد, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر سیاسی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?