آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

احمدی‌نژاد: در حال اسباب‌کشی به نارمک هستیم

حمیدرضا بقایی معاون اجرایی رئیس‌جمهور اظهار داشت: آنچه که آقای الهام ابلاغ کرده چیزی است که دولت هشتم نسبت به آن مصوبه داشته که روسای جمهور بعد از پایان ماموریت تشکیلات داشته باشند و در قانون خدمات مدیریت کشوری قید شده که رئیس‌جمهور و معاونش دفتر و محافظ داشته باشند…

محمود احمدی‌نژاد در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به این سوال که برخی از رسانه‌های مدعی شدند که قرار است شما در پاستور بمانید با رد این موضوع، گفت: ما در حال اسباب‌کشی به خانه قبلی خودمان در نارمک هستیم و چنین موضوعاتی صحت ندارد.

amadi nejad 356

علاوه بر این مجتبی ثمره هاشمی مشاور ارشد رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره ایجاد تشکیلات جدیدی به نام دفتر رئیس جمهور سابق در نهاد ریاست جمهوری گفت: شما می‌‌توانید جزئیات این مسئله را از آقای الهام جویا شوید.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه آیا سفر رئیس جمهور به عراق آخرین سفر خارجی وی خواهد بود، گفت:‌ من در این باره اطلاع دقیقی ندارم.

فارس هم نوشت:
حمیدرضا بقایی معاون اجرایی رئیس‌جمهور اظهار داشت: آنچه که آقای الهام ابلاغ کرده چیزی است که دولت هشتم نسبت به آن مصوبه داشته که روسای جمهور بعد از پایان ماموریت تشکیلات داشته باشند و در قانون خدمات مدیریت کشوری قید شده که رئیس‌جمهور و معاونش دفتر و محافظ داشته باشند.
وی تصریح کرد: در دولت قبل هم بوده و در دولت هشتم این مصوبه انجام شده ضمن اینکه این کار که آقای الهام انجام دادند برای همه رؤسای جمهور گذشته است و سایر روسای جمهور بنا به درخواست خودشان می‌توانند چنین دفتری را داشته باشند.
بقایی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه بعد از شروع به کار دولت نهم به آقای خاتمی گفتند از سعدآباد بیرون برود یادآور شد: ساختمان با تشکیلات بحث جداگانه‌ای است. یک وقت است که ساختمان در اختیار نهادی قرار بگیرد ولی اینکه پرسنل و محافظ داشته باشند، بحث دیگری است. خود آقای خاتمی هم محافظ دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا احمدی‌نژاد با توجه به این مصوبه قصد دارد در پاستور بماند یا نه؟‌گفت: احمدی‌نژاد در پاستور مستقر نمی‌شود. دروغ در کشور زیاد شده است؛ برخی گفتند آقای مشایی ۳۰۰ سفر خارجی داشته و این دروغ محض است.
وی ادامه داد: همچنین رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس عنوان کرده بود خانواده بنده به آمریکا رفته است در حالی که خانواده من به آمریکا نرفته و ما محترمانه این موضوع را به وی انتقال دادیم اما او برای ما خط و نشان کشید.
وی همچنین درباره سفر خانواده‌اش به روسیه نیز گفت: خانواده من به روسیه هم نرفته است.

 منبع : خبر آنلاین

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۲۶ تیر, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر سیاسی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?