آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

نکونام برای پیوستن به الشارجه دست به دامن کمیته‌انضباطی شد

در حالی که جواد نکونام یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد، از امارات خبر می‌رسد که او در آستانه بستن قرارداد با الشارجه است…

سایت «الاتحاد» امارات پیوستن جواد نکونام به الشارجه را از بهترین قراردادهای این تیم اماراتی در فصل جاری دانست. این روزنامه اماراتی مدعی شد که نکونام برای پیوستن به الشارجه علیه استقلال به کمیته انضباطی فوتبال ایران شکایت کرده است.

nekoonam 546787

به گزارش ایسنا، در حالی که جواد نکونام یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد، از امارات خبر می‌رسد که او در آستانه بستن قرارداد با الشارجه است.

سایت‌ “الاتحاد” امارات در گزارشی نوشت: تماشاگران الشارجه در انتظار نهایی شدن قرارداد با جواد نکونام هستند. او شب گذشته وارد امارات شد و می‌خواهد در تست پزشکی باشگاه الشارجه شرکت کند تا قراردادش را با این تیم نهایی کند. او قرار است چهارمین بازیکن خارجی الشارجه باشد. باشگاه الشارجه در این فصل قصد دارد با بازیکنان خارجی کلاس بالا قرارداد امضا کند. نکونام هم یکی از آنهاست. نکونام در صورت پیوستن به الشارجه از بهترین خریدهای این تیم خواهد بود.

در ادامه گزارش این سایت اماراتی آمده است: جواد نکونام برای پیوستن به الشارجه مشکلی بزرگ پیش‌رو دارد و آن باشگاه کنونی‌اش استقلال است؛ چرا که با آبی پوشان تهران قراردادی دو ساله دارد و الان از حضورش در این تیم تنها یک سال می‌گذرد. البته او در قراردادش بندی را اضافه کرده است که در آن آمده چنانچه از تیمی خارجی پیشنهاد خوبی داشت، می‌تواند قراردادش را فسخ کند. این در حالی است که استقلال تهران اجازه نمی‌دهد، نکونام قرارداد خود را فسخ کند. همین مساله باعث شده تا کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران برای فسخ قراردادش و پیوستن به الشارجه به کمیته‌ انضباطی فوتبال ایران شکایت کند.

منبع : ورزش ایرانی

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۲۶ تیر, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر ورزشی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?