آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استون



ads
ads
ads
ads
ads
ads

علت عدم دیدار روحانی با آیت‌الله صانعی

یک منبع نزدیک به رئیس‌جمهور منتخب می‌گوید در سفر روز پنجشنبه گذشته دکتر روحانی به قم و دیدار با مراجع تقلید، دیدار با آیت‌الله حاج شیخ یوسف صانعی نیز در برنامه این سفر بود

خبر امتناع دکتر روحانی رئیس‌جمهور منتخب، از دیدار با آیت‌الله صانعی در سفر به قم که دیروز در یکی از روزنامه‌ها چاپ شد صحت ندارد.

roohani 2345
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: یک منبع نزدیک به رئیس‌جمهور منتخب می‌گوید در سفر روز پنجشنبه گذشته دکتر روحانی به قم و دیدار با مراجع تقلید، دیدار با آیت‌الله حاج شیخ یوسف صانعی نیز در برنامه این سفر بود و حتی برای انجام این دیدار با بیت این مرجع تقلید تماس تلفنی نیز برقرار گردید ولی این دیدار به دلیل عدم حضور آیت‌الله صانعی در قم میسر نشد.

گفتنی اینکه، آیت‌الله صانعی با انتشار بیانیه‌ای در آستانه انتخابات ۲۴ خرداد و دعوت از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رأی، نقش قابل ملاحظه‌ای در خلق حماسه سیاسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب ایفا کردند. ضمناً ایشان در این بیانیه از مردم خواستند به دکتر حسن روحانی رأی بدهند.

لازم به ذکر است روزنامه کیهان در شماره یکشنبه ذیل تیتر «امتناع روحانی از ملاقات با حامیان فتنه در قم » نوشته بود: حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی در سفر به قم با مراجع عظام دیدار کرد و به دبیرخانه مجلس خبرگان رفت و با بزرگان طیف اصولگرا ملاقات کرد اما به ملاقات با برخی چهره‌های شبه اصلاح‌طلب و حامی فتنه نرفت.

منبع : بهار نیوز

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۱۷ تیر, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر سیاسی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?