آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

جسد زیر عمل چشمانش را باز کرد

پزشکان بیمارستان سن جوزف شهر سیراکییوز در ایالت نیویورک  در یک عمل جراحی قصد برداشتن اعضای بدن یک زن را برای پیوند به بیماران نیازمند داشتند، در حالی که زن زنده بود…

پزشکان یک بیمارستان نیویورک به اتهام اینکه قصد برداشتن اعضای بدن زنی را که تصور می کرده اند مرده است ، داشتند از سوی دادگاه محکوم شدند.

amal jarahi335565

به گزارش خبرنگار گروه “رسانه‌های دیگر” خبرگزاری تسنیم، پزشکان بیمارستان سن جوزف شهر سیراکییوز در ایالت نیویورک  در یک عمل جراحی قصد برداشتن اعضای بدن یک زن را برای پیوند به بیماران نیازمند داشتند، در حالی که زن زنده بود.

پیکر کالین اس بارنز در سال ۲۰۰۹  روی تخت جراحی بود و تیم پزشکی آماده برداشتن قلب، کبد، کلیه ها  و دیگر اعضای بدن او برای پیوند به بیماران بودند که ناگهان زنی که فکر می کردند مرده است چشمانش را گشود.

مشخص نیست آیا فرو رفتن تیغه چاقوی جراحی به بدن کالین ۴۱ ساله باعث به هوش آمدن وی شد یا خیر؟ به هر حال، پزشکان اعتراف کردند که مرتکب زنجیره ای از اشتباهات باورنکردنی شده بودند.

نخست آنها آزمایش های خون که  نشان می داد کالین اس بارنز به دلیل مصرف بیش اندازه دارویی از جمله کساناکس، بنادریل و یک داروی ضدگرفتگی ماهیچه ها به حال کما فرو رفته است، خودداری کرده بودند.

آنها در عین حال اسکن از مغز کالین را فراموش کردند که می توانست نشان دهد که فعالیت مغز عادی است. در نهایت اعتنایی به گفته های پرستاران نکردند که هشدار داده بودند بیمار به طور عادی تنفس می کند.

از همه بدتر که پس از پذیرش، پزشکان به او داروی آتیوان تزریق کردند که به زن حالتی مانند مرده را می داد.

پس از این حادثه والدین کالین دخترشان را به خانه بردند و ماجرا می توانست در همان جا خاتمه یابد زیرا آنها قصد شکایت نداشتند. اما ۱۶ ماه بعد کالین در نتیجه افسردگی خودکشی کرد. احتمالا همین افسردگی باعث شده بود که در سال ۲۰۰۹ نیز بیش از اندازه دارو مصرف کند.

والدین کالین پس از خودکشی دخترشان از پزشکان بیمارستان  سن جوزف شهر سیراکییوز توضیح خواستند. افشای ماجرا سرو صدا به پا کرد و پرونده به وزارت بهداشت عمومی ارسال شد. بیمارستان به دلیل تشخیص و درمان غلط به پرداخت ۶۰۰۰ دلار جریمه محکوم شد اما به دلیل اینکه والدین کالین از بیمارستان شکایت نکرده بودند، دادگاه پزشکان بیمارستان  سن جوزف را به پرداخت غرامت محکوم نکرد.

پس از حکم دادگاه در روز دوشنبه گذشته این ماجرا در روزنامه پست استاندارد شهر سیراکییوز منتشر شد.

منبع : تسنیم

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۲۰ تیر, ۱۳۹۲ | دسته: اخبار حوادث, خبر

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?