آموزش زبان نصرت
آموزش زبان رزتا استونads
ads
ads
ads
ads
ads

حاشیه‌‌ آخرین‌ استقبال از احمدی‌نژاد + (عکس)

بازگشت رئیس جمهور از آخرین سفر خارجی اش که به کشور روسیه انجام شده بود در آخرین ساعات روز ۱۱ تیرماه با حاشیه هایی همراه بود.

محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری که صبح روز دوشنبه در رأس هیئتی برای شرکت در دومین نشست سران کشورهای صادرکننده گاز به روسیه سفر کرده بود، سه شنبه شب به تهران بازگشت.

ahmadi neghad 231

وی در بدو ورود به فرودگاه مهر‌آباد، مورد استقبال محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور و محمدحسن طریقت‌منفرد وزیر بهداشت و درمان قرار گرفت.

حاشیه‌ آخرین استقبال مردمی از رئیس‌ جمهور

مشرق هم نوشت: بازگشت رئیس جمهور از آخرین سفر خارجی اش که به کشور روسیه انجام شده بود در آخرین ساعات روز ۱۱ تیرماه با حاشیه هایی همراه بود.

بنابر این گزارش، طبق روال برخی از سفرهای خارجی رئیس جمهور از روز گذشته سایت های خبری حامی دولت با اعلام برنامه استقبال مردمی از محمود احمدی نژاد برای این برنامه تبلیغ می کردند؛ البته زمان این برنامه که ساعت ۱۹:۳۰ عنوان شده بود به ساعت ۱۰:۳۰ شب تغییر کرد.

تا پیش از ساعت ۱۰ شب تعدادی از حامیان رئیس جمهور که تعداد آنها به ۱۰ نفر می رسید در مقابل پاویون جمهوری تجمع کردند.

استقبال کنندگان از رئیس جمهور با نزدیک شدن به ساعت اعلام شده انتظار حضور احمدی نژاد را می کشیدند ولی در همین حال از سوی مسئولان اعلام شد که رئیس جمهور دقایقی پیش فرودگاه مهرآباد تهران را ترک کرده است. بنابراین می توان گفت احمدی نژاد در آخرین سفر خارجی اش ترجیح داد با استقبال کنندگان اندک مردمی خود دیداری نداشته باشد.

مجتبی ثمره هاشمی دستیار ویژه رئیس جهور و غلامحسین الهام سخنگوی دولت با حضور در بین طرفداران رئیس جهور به جای احمدی نژاد به گفت و گو با آنها پرداختند.

یکی از طلبه های حاضر در بین استقبال کنندگان از رئیس جمهور برای ثمره هاشمی شروع به شعرخوانی در حمایت از احمدی نژاد کرد.

دستیار ویژه رئیس جمهور در پاسخ به سوال یکی از حاضران درباره چرایی عدم حضور احمدی نژاد در بین استقبال کنندگانش گفت: “خیر و مصلحتی در این مساله بوده است.”

تعدادی از افرادی که برای دیدار با رئیس جمهور در مقابل پاویون دولت تجمع کرده بودند زمزمه های حضور احمدی نژاد در داخل پاویون را داشتند و می گفتند که ” تا صبح هم که باشد در اینجا می مانیم تا رئیس جمهور را ببینیم” ولی این افراد دقایقی بعد و با قطعی شدن عدم حضور احمدی نژاد محل را ترک کردند.

در سفر سالیان گذشته محمود احمدی نژاد به کشورهای خارجی و به ویژه سفر نیویورک همواره تجمعاتی برای استقبال از احمدی نژاد شکل می گرفت که با تعداد جمعیت نسبتا زیادی انجام می شد ولی آخرین استقبال از رئیس جمهور نشان چندانی از استقبال های معروف احمدی نژاد نداشت.

به گزارش جهان، رئیس جمهوری در سفر دو روزه خود به روسیه، علاوه بر شرکت در اجلاس اوپک گازی با ولادیمیر پوتین همتای روسی خود و برخی مقامات شرکت کننده در این اجلاس دیدار کرد.

دیدار با ایرانیان مقیم روسیه و اندیشمندان این کشور و گفت‌وگوی رسانه‌ای از دیگر برنامه‌های احمدی‌نژاد در این سفر بود.

رئیس‌ جمهور را در سفر به مسکو، اسفندیار رحیم‌مشایی رئیس دبیرخانه جنبش نم، سیدمجتبی ثمره‌هاشمی دستیار ارشد رئیس‌ جمهور، علی سعیدلو و حمید بقایی معاونین امور بین‌الملل و اجرایی احمدی‌نژاد و علی‌اکبر صالحی، رستم قاسمی و سیدشمس‌الدین حسینی وزرای خارجه، نفت و اقتصاد همراهی کردند.

 

منبع : افکار نیوز

برچسب:

تاريخ ارسال مطلب : ۱۲ تیر, ۱۳۹۲ | دسته: خبر, خبر سیاسی

عضويتعضويت : ارسال جديدترين عکسها و مطالب داغ روز هر شب به ايميل شما [اينجا کليک کنيد] عضويت
توضيحاتي در باب خانم توکلی | خانم توکلی's آي دي AIM

تمام پست هاي نوشته شده توسط


قسمت نظرات برای این مطلب غیر فعال شده است.
?